„მაქრო ტურიზმის“ ერთ-ერთი გამორჩეული პროექტია Swissôtel Tbilisi. თბილისის გულში მდებარე Swissotel Tbilisi სტუმრებს, შვეიცარიული სტანდარტით, ხუთ ვარსკვლავიან მომსახურებას სთავაზობს, სადაც დილა, ძველი თბილისის, მშრალი ხიდის, მთაწმინდისა და ქალაქის ულამაზესი პანორამით იწყება.
Swissôtel Tbilisi აერთიანებს თანამედროვე არქიტექტურას, დახვეწილ ინტერიერს და მაღალი ხარისხის მომსახურებას. „მაქრო ჯგუფის“ მიერ განხორციელებული პროექტის ღირებულება ჯამში 50 მილიონ აშშ დოლარს შეადგენს, რაც ხაზს უსვამს პროექტის მასშტაბურობასა და მნიშვნელობას.
Swissotel Tbilisi მსოფლიოში წამყვანი სასტუმროების ოპერატორი და ევროპის ბაზრის ლიდერი Accor Group -ის წევრია. ფრანგული კომპანია „Accor“-ი არის სასტუმროების ოპერატორი, რომელიც 95 ქვეყანაში 4100-ზე მეტი სასტუმროს ფლობს. 50 წლიანი განვითარების განმავლობაში მან მსოფლიო მასშტაბით უდიდეს წარმატებას მიაღწია. Accor-ის სახელით მოქმედი სასტუმროები ცნობილია თავიანთი დახვეწილი კონცეფციითა და მაღალი ხარისხის მომსახურებით.
Accor Group-ის წევრი სასტუმროს მშენებლობის პროცესში "მაქრო ტურიზმი" პასუხისმგებელია საქართველოში საუკეთესო საინვესტიციო ლოკაციების შერჩევაზე, სამშენებლო პროცესების წარმოებასა და მართვაზე. მშენებლობის დასრულების შემდეგ კი, იგი კომპანიას სამართავად საერთაშორისო სტანდარტების მქონე, სრულიად გამართულ სასტუმროს გადასცემს.
Swissotel Tbilisi-ის იდეალურ ადგილმდებარეობა და საერთაშორისო სტანდარტის ინფრასტრუქტურა – სტუმრებს უმაღლესი ხარისხის მომსახურებას უწევს, რომელიც შვეიცარიულ ხარისხსა და კომფორტს ემყარება.
„მაქრო ტურიზმის“ სწორი გათვლებისა და ბიზნესში მრავალწლიანი ოპერირების გამოცდილებით, კომპანია წარმატებით ახორციელებს მასშტაბურ პროექტებს, რომლებიც საერთაშორისო სტანდარტებს შეესაბამება და მნიშვნელოვნად აუმჯობესებს საქართველოს ტურისტულ და საინვესტიციო პოტენციალს.

One of the flagship developments under Maqro Tourism is Swissôtel Tbilisi, a five-star hotel located in the heart of the Georgian capital. Offering world-class service with Swiss precision, the hotel provides a refined guest experience where mornings begin with panoramic views of Old Tbilisi, the Dry Bridge, Mtatsminda, and the city skyline.
Swissôtel Tbilisi combines modern architecture, elegant interior design, and premium service standards. Developed by Maqro Group, the project represents a significant investment of USD 50 million, underlining its scale and importance.
The hotel operates under the globally renowned Accor Group, a leading hotel operator in Europe with over 4,100 hotels across 95 countries. With a legacy of more than 50 years, Accor has established a reputation for excellence, delivering sophisticated concepts and consistently high service quality across its brands.
As with all Accor-branded properties, Maqro Tourism plays a crucial role in the development of Swissôtel Tbilisi—from selecting the most promising investment locations in Georgia to overseeing construction and project management. Upon completion, the fully operational hotel is handed over to the operator, meeting all international standards.
The hotel’s exceptional location and infrastructure make it a premier destination, offering guests a luxurious hospitality experience rooted in Swiss quality and comfort.
Backed by precise strategic planning and years of industry experience, Maqro Tourism continues to successfully implement large-scale developments that align with international standards and significantly enhance Georgia’s tourism and investment landscape